На Житомирщині ліквідували пожежу недіючої господарчої будівлі на території будинку-інтернату

9 вересня о 17:55 по лінії «101» надійшло повідомлення про пожежу в недіючій цегляній будівлі на території дитячого будинку-інтернату в с. Тетерівка Житомирського району.

На місці події з’ясувалося, що горить покрівля загальною площею 135 кв.м окремо стоячого недіючого свинарника. В середині приміщення зберігалося близько 1 т тюкованої соломи, що складало значне пожежне навантаження. Також на відстані 6 і 30 метрів були розташовані кормо-кухня та лазня.

Зважаючи на суху та вітряну погоду, що створювало загрозу поширення вогню на вищезазначені будівлі, дії вогнеборців одночасно були спрямовані на призупинення подальшого поширення полум’я та гасіння свинарника.

До ліквідації пожежі було залучено 4 відділення рятувальників трьох пожежно-рятувальних частин. О 18:44 пожежа була локалізована та о 20:53 – ліквідована. На момент виникнення пожежі загрози житловим корпусам не було, постраждалих внаслідок події немає.

Вогнем знищено покрівлю будівлі. Інші приміщення пошкоджень не зазнали. Причина пожежі встановлюється.

У ДСНС України в Житомирській області

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: