На Житомирщині перевірили 462 об’єкти продовольчої торгівлі на дотримання вимог протиепідемічного режиму

Спеціалістами районних та міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області щодня, включно з вихідними, здійснюється нагляд за дотриманням протиепідемічних вимог суб’єктами господарювання, які впроваджують свою діяльність у період карантину.

Про це повідомляє Головне управління Держпродспоживслужби в Житомирській області.

«Упродовж останнього тижня проведено 462 моніторингових перевірки об’єктів продовольчої торгівлі, перевірено діяльність 130 закладів торгівлі непродовольчою групою товарів, 173 об’єкти громадського харчування, 17-перукарень (салонів краси).У ході рейдових перевірок було виявлено порушення вимог протиепідемічного режиму на 247 об’єктах нагляду, в результаті чого складено 179 протоколів про адмін.правопорушення, надано 129 приписів з пропозиціями про усунення порушень, надіслано 27 інформаційних листів до органів місцевої влади.

Крім того, спеціалісти Держпродспоживслужби долучаються до моніторингових перевірок пунктів тестування в навчальних закладах області напередодні кожної сесії зовнішнього незалежного оцінювання. Так, нещодавно спеціалістами перевірено 14 закладів освіти, де відбуватиметься тестування з французької та німецької мови (06.07.2020р.) та тестування з англійської мови (07.07.2020 р.). За результатами проведених перевірок, порушень вимог постанови головного державного санітарного лікаря України №24 від 21.05.2020 року не виявлено,заклади готові до проведення заначених сесій ЗНО на безпечному та належному рівні. Загалом на сьогодні здійснено вже 77 моніторингових перевірок пунктів тестувань Житомирської області.

Наразі робота у даному напрямку триває», — йдеться в повідомленні.

Більше фото в посиланні на допис.

Головне управління Держпродспоживслужби в Житомирській області

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: