На Житомирщині постраждалим від пожеж виплатять по 300 тисяч гривень

ПОЖЕЖІ

Про це на власній Фейсбук-сторінці розповів голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко.

«Маю важливе повідомлення для родин, які очікують на допомогу від держави на відновлення житла, втраченого під час лісових пожеж на Овруччині. Від сьогодні ви можете звертатися до Колесниківської сільради, для безпосередньо, отримання грошей», розпочав свою публікацію очільник Житомирщини.

У вівторок, 13 жовтня 2020 року, Бунечко підписав усі необхідні документи та 3,6 мільйона гривень (по 300 тисяч гривень на родину), виділені державою, надійшли на рахунок сільради. Голова Житомирської ОДА звернувся до усіх родин, котрі постраждали від пожеж, ще раз ретельно перевірити усі дані та банківські реквізити, які вони надавали для отримання коштів, та звертатися напряму до сільради.

Віталій Бунечко висловив сподівання, що, можливо, нарешті вже вдасться поставити крапку у цій історії, яка затягнулася, багато в чому саме через маніпуляції окремих діячів та «псевдоактивістів», котрі намагалися робити піар на людській біді.

Нагадав очільник області в дописі й хронологію подій:

  • В ніч з 16 на 17 квітня на території Овруцького району Житомирської області виникла лісова пожежа на площі близько 40 тис. га. Внаслідок пожежі постраждали зокрема й житлові будинки.
  • 24 квітня Житомирська ОДА виділила близько 1,4 млн грн матеріальної допомоги 38 сім’ям.
  • 06 травня Кабінет Міністрів України виділив понад 13,3 млн грн для придбання житла мешканцям будинків, зруйнованих внаслідок лісових пожеж в Житомирській області. Гроші надійшли на рахунок Колесниківської сільради.
  • 28 липня постраждалі від пожеж звернулися до Кабінету Міністрів України із проханням замість будівництва нового житла виділити їм по 300 тисяч матеріальної допомоги.
  • 23 вересня КМУ прийняв рішення про виділення Житомирській облдержадміністрації 3,6 мільйони гривень для надання матеріальної грошової допомоги власникам житлових будинків, які повністю зруйновані, в розмірі 300 тисяч гривень на сім’ю (12 власників будинків).
  • 29 вересня отримано погодженння Мінекономіки та Мінфіну.
  • 12 жовтня кошти надійшли на рахунок Житомирської ОДА та були перераховані на Колесніківську сільраду.
  • З 15 жовтня громадяни, що мають право на отримання матеріальної допомоги на відновлення житла, втраченого під час пожеж навесні 2020 року можуть звертатися по отримання коштів до Колесникіської сільради.

«Житомирська обласна державна адміністрація та я особисто продовжую тримати це питання на контролі та завжди готовий надати необхідну допомогу», — резюмує Віталій Бунечко.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: