На Житомирщині примусово видворили іноземця, якому судом 5 років заборонено в’їжджати в Україну

МІГРАЦІЯ

Про це інформує Міграційна служба Житомирської області.

Працівники Управління Служби безпеки України в Житомирській області та обласного Управління ДМС продовжують активно проводити відповідні заходи по протидії нелегальній міграції, сприяють виявленню низки протиправних діянь, які суперечать вимогам чинного законодавства про правовий статус іноземців і осіб без громадянства.

Так, 1 жовтня цього року через пункт пропуску «Бориспіль» здійснено виконання рішення Приморського районного суду м. Одеси про примусове видворення гр. Республіки Узбекистан А. до країни походження.

Зазначений іноземець після рішення даного суду не мав законних підстав перебування в Україні та переховувся від правоохоронців на території нашої держави.

5 вересня 2019 року Корольовським районним судом м. Житомира за адміністративним позовом УДМС відносно вказаного гр. А. прийнято рішення про затримання та поміщення до пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають на території України з метою ідентифікації та забезпечення видворення останнього за межі території України.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: