На Житомирщині припинено незаконне використання водосховища вартістю майже 64 млн грн

ПРОКУРАТУРА

За позовом Коростенської місцевої прокуратури рішенням суду визнано недійсним господарський договір, на підставі якого приватний підприємець незаконно отримав у користування земельну ділянку площею 62 га водного фонду в комплексі з водосховищем, що у межах села Словечне Овруцького району.

Йдеться про те, що у червні 2018 року Радомишльським міжрайонним управлінням водного господарства укладено з приватним підприємцем удаваний договір про надання послуг з біологічної меліорації водосховища площею понад 62 га, в тому числі площею водного плеса більше 52 га разом із гідротехнічною спорудою, розташованого у руслі річки Словечна (притока Прип’яті).

Водночас встановлено, що всупереч вимог Земельного та Водного кодексів України, підприємець використовував водосховище не за умовами договору, а для комерційного вирощування риби з метою її подальшої реалізації та одержання прибутку.

Місцевою прокуратурою, з метою припинення незаконного користування водосховищем заявлено позов, який Господарським судом Житомирської області задоволено у повному обсязі.

Довідково: річка Слове́чна, довжиною 138 км, бере початок на Поліссі, в Овруцькому районі, є правою притокою Прип’яті, яка у свою чергу, належить до басейну річки Дніпра.

Пресслужба Житомирської обласної прокуратури

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: