На Житомирщині продовжується боротьба за центр крові

ЦЕНТР КРОВІ

Про це інформує депутат Житомирської облради Сидір Кізін на своїй Фейсбук-сторінці.

За його словами, сьогодні, 28 вересня 2020 року, під час засідання регламентної комісії розглядається питання одразу щодо кількох відділів, котрі займаються заготівлею крові та її компонентів — Новоград-Волинського та Коростенського, котрі є складовою частиною КНП «Обласний центр крові».

Читайте також: Група крові, згода на донорство, інформація трьома мовами: уряд затвердив нові бланки посвідчення водія

Цитуючи самого депутата, нині продовжується боротьба за цей медичний заклад.

Очільниця філії обласного центру крові в Новоград-Волинському Леся Ставинська сповістила гарну звістку про те, що місцева влада згідна та готова співфінансувати цей звягельський медичний заклад. Отож філія в Новограді-Волинському функціонуватиме й надалі та продовжить свою роботу!

Читайте також: Мешканців Житомирщини, які перехворіли COVID-19, закликають здати плазму крові

У Коростені теж питання з відділом заготівлі крові тримають «на контролі», такби мовити. Віктор Камінський, котрий очолює філіал обласного центру крові в Коростені, зазначив, що в останній день вересня, 30 числа, запланована позачергова сесія Коростенської міської ради. Під час пленарного засідання депутати планують розглянути й питання про збереження цього місцевого медичного закладу.

Отож, є надія, що філіали обласного центру крові й надалі продовжуватимуть функціонувати, а також продовжать, безумовно, надважливу для багатьох людей роботу!

Фото: Фейсбук-сторінка Сидора Кізіна

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: