На Житомирщині розірвано договір оренди землі площею 64 га вартістю понад 25 млн грн

Рішенням господарського суду Житомирської області задоволено позовні вимоги Новоград-Волинської місцевої прокуратури про розірвання договору оренди земельної ділянки, наданої під промислову розробку Симонівського-3 родовища гранітів, яка знаходиться на території Симонівської сільської ради за межами села, що у Ємільчинському районі, з підстав невиконання його умов.

Установлено, що товариство з обмеженою відповідальністю не використовувало ділянку землі за цільовим призначенням та з травня 2018 по лютий 2020 роки систематично не сплачувало орендну плату, що спричинило значні втрати бюджету.

З метою поновлення інтересів держави в бюджетній сфері та подальшого ефективного використання земельної ділянки з родовищем прокурор звернувся до суду за розірванням договору оренди.

Суд погодився з доводами прокуратури й розірвав договір оренди земельної ділянки та зобов’язав повернути її державі в особі Ємільчинської районної державної адміністрації.

Пресслужба прокуратури Житомирської області

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: