На Житомирщині ветеран ОВС відзначає 100-річний ювілей!

СУСПІЛЬСТВО

У славний ювілей до фронтовика II Світової війни, ветерана органів внутрішніх справ, полковника внутрішньої служби у відставці Івана Кузьмича Кругляка з вітаннями завітали керівник ГУ Нацполіції Житомирщини, представники Асоціації ветеранів МВС та нинішні поліцейські.

Гостей особисто зустрічав енергійний та усміхнений ювіляр.

— Сьогодні важлива і значима подія для всіх, кому пощастило бути знайомим з Вами. Щиро вітаємо з таким видатним ювілеєм, зичимо міцного здоров’я ще на багато років. Низький Вам уклін та шана від усіх нас, — звернувся до Івана Кузьмича начальник поліції Житомирщини Юрій Олійник.

Ювіляру вручили відзнаку МВС України «За безпеку народу», подарунки та квіти. Заступник керівника Ради Асоціації ветеранів МВС Анатолій Карацюба та керівник обласного осередку ветеранів ОВС Віктор Бура передали грамоти та вітання від колег та товаришів.

Іван Кузьмич вразив гостей своєю енергійністю, доброю пам’яттю та світлим розумом. Своє довголіття він пояснює тим, що завжди пропагував здоровий спосіб життя. Ювіляр щодня виконує гімнастичні вправи та навіть склав власну оздоровчу програму. Тож порадив молоді дослухатися до його думки.

Довідка:

Іван Кузьмич Кругляк народився 8 вересня 1920 року на Сумщині, у родині селян. У 16 років пішов навчатися, а згодом і працювати фрезерувальником на машинобудівному заводі в м. Сумах.

У жовтні 1940-го потрапив на фронт, був поранений. Під час війни молодий боєць отримав фах радіооператора та шифрувальника, відтак у січні 1943 року, після боїв за Північну Осетію, був відкликаний з фронту та направлений на службу до тодішнього Управління НКВС Ростовської області. З того часу Іванові Кругляку довелось служити у різних частинах колишнього СРСР.

Наприкінці 1948 року оперуповноважений спецвідділення був призначений до Управління внутрішніх справ Житомирської області. Сюди він привіз із Таджикистану і свою дружину. Тут залишилися працювати та жити. Загалом службі в правоохоронних органах Іван Кузьмич віддав понад 60 років.

Сини та онук Івана Кругляка продовжили династію та теж стали правоохоронцями в ОВС Житомирщини. А правнук нині нацгвардієць та боронить спокій на півдні України.

Ветеран Іван Кругляк нагороджений низкою медалей та орденів, зокрема «За оборону Кавказу», «За бойові заслуги», орденом Вітчизняної війни II ступеня та іншими.

Тож щиро вітаємо ветерана з 100-річним ювілеєм! Бажаємо здоров’я та бадьорості, гарного настрою повсякчас, благополуччя та затишку!

Відділ комунікації поліції Житомирської області

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: