На Житомирщині відкрили дитячий лікувальний заклад після реконструкції

Завдяки тісній співпраці із депутатським корпусом Житомирської обласної ради та обласною державною адміністрацією у 2020 році було проведено капітальний ремонт приміщень на загальну суму 5,5 млн грн, де наразі встановлено сучасний комп’ютерний томограф.

Про це інформують в преслужбі Житомирської ОДА.

На цьому наголосив сьогодні, 07 жовтня, директор КНП «Житомирська обласна дитяча клінічна лікарня» Житомирської обласної ради Юрій Довгополий під час відкриття реконструйованого обласного спеціалізованого центру з надання допомоги дітям з гострою травмою зі встановленим у ньому комп’ютерним томографом.

Участь у відкритті взяли голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко, голова обласної ради Володимир Ширма та заступниця голови ОДА Наталія Остапченко.

«Здоров’я жителів області – основний пріоритет нашої діяльності, особливо, коли мова йде про дітей. У співпраці з обласною радою ми й надалі покращуватимемо умови перебування маленьких пацієнтів, лікарів та купуватимемо сучасне обладнання. Ми докладатимемо максимум зусиль, щоб на Житомирщині був сучасний дитячий лікувальний заклад», – зазначив голова ОДА Віталій Бунечко.

Томограф отриманий у рамках технічної грантової допомоги між урядами України та Японії. Дане високотехнологічне діагностичне обладнання в умовах медичної реформи забезпечить вимоги протоколів обстеження хворих дітей при різних нозологічних одиницях. Дасть змогу задовольнити потреби наших пацієнтів та забезпечить виявлення хвороб на ранніх стадіях, попередить вихід дітей на інвалідність, зменшить смертність дітей і суттєво знизить фінансове навантаження на заклад і пацієнта.

На сьогодні Житомирська обласна дитяча клінічна лікарня є єдиним дитячим багатопрофільним спеціалізованим закладом охорони здоров’я в області, що надає повний перелік лікувально-діагностичних послуг дітям за двадцяти семи профілями в умовах консультативної поліклініки, цілодобового стаціонару та спеціалізованого центру по наданню допомоги дітям з гострою травмою. Наразі заклад обслуговує 235 тисяч дитячого населення.

Як повідомив Юрій Довгополий, лікарня уклала договір з Національною службою здоров’я України за десятьма пакетами, які гарантують дітям області безкоштовну, доступну, висококваліфіковану і якісну спеціалізовану медичну допомогу, в межах програми державних гарантій медичного обслуговування населення.

Наразі у складі лікарні функціонують 15 клінічних відділень, консультативна поліклініка, спеціалізований центр по наданню допомоги дітям з гострою травмою та більше 10 лікувально-допоміжних відділень та служб: ендоскопічної, ультразвукової і функціональної ї діагностики, фізіотерапевтичної, променевої і лабораторної діагностики та інші.

Загальний ліжковий фонд лікарні складає 340 ліжок за 27 профілями. У закладі розгорнуто 18 ліжок для надання інтенсивної терапії у трьох відділеннях анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії: для дітей старшого віку; новонароджених; інфекційних хворих.

Щороку в стаціонарі отримують лікування понад 15 тисяч дітей із всіх районів та міст області, кожна друга з них є сільським жителем, а кожна четверта – дитина першого року життя. В консультативній поліклініці реєструється понад 100 тисяч звернень до спеціалістів, за 25 лікарськими спеціальностями.

У хірургічному стаціонарі щороку проводиться біля 5 тисячі оперативних втручань, в тому числі високотехнологічних.

Довідково. У рамках проєкту розбудови шкіл у дитячих медичних закладах України «Право на освіту» у жовтні 2019 в лікарні відкрито школу із сучасно обладнаним навчальним класом для продовження освітнього процесу дітей що перебувають на лікуванні.

Заклад є клінічною базою філії Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика з курсу «Абдомінальна лапароскопічна хірургія дитячого віку» та «Дитяча урологія»; центром інформації та стажування для медичного персоналу лікувально-профілактичних закладів області, що надають медичну допомогу дітям.

Заклад має вищу акредитаційну категорію, проваджує господарську діяльність з медичної практики відповідно 44 спеціальностей, серед яких 38 лікарських. Лікарня сертифікована, як „Лікарня, доброзичлива до дитини”, у закладі функціонує система управління якістю у відповідності до стандарту ISO 9001:2015 року.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: