На Житомирщині вперше у форматі онлайн визначають переможців обласного фестивалю-конкурсу «Читанка»

ЧИТАНКА

22-23 жовтня у Житомирі в обласному центрі дитячої та юнацької творчості вперше дистанційно провели VI обласний фестиваль-конкурс художнього слова «Читанка».

Журі визначає переможців з-поміж понад 50 конкурсантів з різних районів Житомирщини, передає suspilne.media.

Про це розповіла методистка обласного центру дитячої та юнацької творчості Людмила Золотюк. За її словами, цього року учасникам додалося завдань: вони повинні були не лише вивчити, продекламувати й інсценізувати художній твір, а й презентувати це все у відеофільмі власного виробництва.

На Житомирщині вперше у форматі онлайн визначають переможців обласного фестивалю-конкурсу «Читанка», фото-1

Цьогорічний конкурс «Читанка» присвятили планеті Земля, природі, довкіллю й актуальним екологічним питанням. Людмила Золотюк розповіла, що юні читці представляли і класику, і твори українських письменників, і екологічні маніфести й авторські вірші.

На Житомирщині вперше у форматі онлайн визначають переможців обласного фестивалю-конкурсу «Читанка», фото-2

За словами членкині журі конкурсу Юлії Рибак, переможців творчого змагання визначали у трьох вікових категоріях і зробити це було важко:

«Всі учасники продемонстрували творчий підхід, зацікавленість, були активними і креативними, тому кожен із них отримає за участь спеціальну відзнаку. А володарям гран-прі та переможцям вручимо дипломи першого, другого та третього ступеня».

На Житомирщині вперше у форматі онлайн визначають переможців обласного фестивалю-конкурсу «Читанка», фото-3

За словами Людмили Золотюк, переможці ще визначаються:

«У молодшій віковій категорії на гран-прі фестивалю-конкурсу претендує учень Черняхівської гімназії, вихованець студії художнього слова Черняхівського Будинку дитячої та юнацької творчості Андрій Біленький. У середній віковій категорії лідирує та є претенденткою на гран-прі Анастасія Головата з Грозинської гімназії Коростенського району. Анастасія представила власний вірш-пісню «Заплакане сонце», а Андрійко читав твір «Ледачі хлопці» Василя Литвиненка».

Джерело: suspilne.media

Источник

Рейтинг
( 1 оценка, среднее 2 из 5 )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: