На Житомирщині у 2020 році не виявили спалахів кишкової інфекції

ЕПІДСИТУАЦІЯ

За 9 місяців 2020 року спалахів гострої кишкової інфекції на території Житомирської області не реєструвалось. За аналогічний період 2019 року було зареєстровано 4 спалахи, де перехворіло 52 осіб, в т.ч. 16 дітей до 17 років.

Про це інформує ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області.

З початку 2020 року в області зареєстровано 2 побутових випадки ботулізму, внаслідок яких постраждало 2 дорослих осіб (с. Великі Деревичі Любарського району та м. Бердичів). В минулому році було зареєстровано 9 таких випадків з 9-ма постраждалими. Причинами отруєння стали продукти домашнього виготовлення: консервовані гриби домашнього виготовлення та риба річкова в’ялена.

Крім того, в поточному році зареєстровано 2 випадки отруєння грибами в Любарському районі (села Коростки та Гринівці), внаслідок яких постраждало 2 дорослих осіб. За аналогічний період минулого року випадків отруєння не було.

Спеціалісти територіальних органів Держпродспоживслужби взяли участь у проведенні санітарно-епідеміологічних розслідувань випадків ботулізму та отруєнь грибами.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: