На Житомирщині у мами дівчинки, яка лишилася без ніжок, шахраї вкрали з картки 17 тис грн

ПРИГОДИ

Про це у мережі Фейсбук повідомила Наталія Чижевська, керівниця КоростеньМедіа.

Спершу нагадаємо, що днями в Коростені трапилася трагедія — дівчинка потрапила під потяг і лишилася без ніжок.

Дитина потрапила до реанімації. Представники райдержадміністрації Коростеня та місцевої центральної лікарні зголосилися покрити частину витрат, з самого початку оплативши оперативне втручання, аби врятувати дівчинці життя.

Втім, надалі ж родині необхідна допомога та матеріальна підтримка, щоб дівчинка пройшла подальшу реабілітацію.

Але вже наступного дня після жахливого випадку з дитиною, шахраї вкрали у матері постраждалої дівчинки, яка лишилася без ніг, 17 тисяч гривень з банківської картки. Жінка перебувала у стані шоку, занепокоєння, а злодії обіцяли здійснити зарахування коштів, коли вона назве необхідну інформацію. Після того, як шахраї отримали від матері школярки дані, то 17 тисяч гривень як і не бувало!

Наразі ж збір коштів на ту картку Аваль припинено! Натомість ті, хто хочуть допомогти, можуть відправляти гроші у фонд «Єлеон». Для отримання детальної інформації, надаємо телефон мами постраждалої дівчинки: +38 098 061 88 95.

Будьте обачними, шановні! Цей матеріал ми розмістили, аби вкотре наголосити та, на жаль, на такому сумному прикладі показати, що шахраї не зупиняться ні перед чим! Декому байдуже, горе у вас, чи ні! Вони не погребують і такими методами, скориставшись вашою безпорадністю та бідою, виманити кошти!

Звісно ж, в подальшому цих «героїв» повинні знайти. Але це вже справа служби безпеки банку та поліції, які повинні розібратися в цій жахливій історії із шахрайством!

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: