На Житомирщині учасники бойових дій отримали земельні ділянки. ВІДЕО

Учасники бойових дій та сім’ї військових, які загинули у російсько-українській війні, сьогодні отримали дозволи на розробку документації для отримання земельної ділянки у 2 гектари, інформує sk1.tv.

Довгий час люди не могли достукатися до чиновників держгеокадастру, останні кажуть мали проблеми з комп’ютерною системою.

«На жаль, з певних, об’єктивних причин, система певний час не працювала, проводилися регламентні роботи по виявленню порушень, інших недоліків в роботі Держгеокадастру.Зараз процес розблокований, система працює в штатному режимі, ми готові приступити до видачі наказів про надання дозволу і про затвердження та передачу у власність земельних ділянок, і, в цілому, задовольнити всіх учасників АТО», — розповідає начальник Головного управління держгеокадастру в Житомирській області Анатолій Карбовський

Руслан в 2014 році воював у складі батальйону «Айдар», був поранений. На земельну ділянку документи подавав з 2015 року, проте отримував відмови. Сьогодні ж він вже отримав дозвіл.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: