На Житомирщині упродовж минулої доби поліцейські розшукували 5 дітей

РОЗШУК

Батьки та опікуни звертались до поліції із повідомленнями про зникнення неповнолітніх в Андрушівському, Овруцькому та Малинському районах. На щастя, всі діти знайдені та повернуті додому. Поліцейські закликають дорослих приділяти більше уваги дітям для запобігання неприємним ситуаціям.

До Малинського відділення поліції звернулись батьки двох братиків віком 12 та 9 років. Хлопці вже не вперше самостійно пішли з дому. Уже за пів години поліцейські розшукали втікачів на горищі однієї із закинутих будівель та повернули їх додому.

Також оперативники карного розшуку встановили місце знаходження 15-річної жительки м. Малина. Про її зникнення повідомила бабуся, яка опікується дівчиною. З’ясувалося, вона ще минулого дня не з’явилася на заняттях в школі, а потім і вдома. Поліцейські розшукала школярку у подруги.

На Андрушівщині правоохоронцям довелось вже не вперше розшукувати 14-річну жительку району. Дівчина й раніше йшла з дому, однак за кілька днів поверталась. Цього разу вона тривалий час не відповідала на телефонні дзвінки матері, яка й звернулась до поліції. Вдома дівчини не було вже понад 2 доби. Поліцейські встановили, що юнка знаходиться у сусідньому населеному пункті, звідки її й забрали та передали рідним.

На Овруччині забили на сполох батьки третьокласниці, яка вчасно не повернулась додому після занять у школі. Як з’ясувалось, дівчинка затрималась у бібліотеці, забувши про це повідомити рідним.

Нині інспектори ювенальної превенції працюють з родинами, за необхідності залучають і соціальні служби.

Водночас поліцейські закликають батьків та інших дорослих, які опікуються дітьми, приділяти їм максимум уваги. Враховуйте особливості сприйняття та поведінки у підлітковому віці, вибудовуйте з підростаючими дітьми довірливі відносини та навчайте їх у будь-якій ситуації повідомляти вам, де вони знаходяться і що з ними трапилося. Переконайте дітей, що вони можуть розраховувати на вашу допомогу у будь-якому випадку.

Відділ комунікації поліції Житомирської області

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: