На житомирському полігоні застрелився курсант ЖВІ

Вчора, 1 вересня 2020 року, у Житомирському військовому інституті ім. С. П. Корольова трапилася трагедія. Під навчань на полігоні застрелився один із курсантів, який, до речі, лише цього року вступив до навчального закладу і тільки розпочав навчання.

Як повідомило один із місцевих житомирських телеканалів їх анонімне джерело, під час навчань на полігоні курсантам видали зброю, аби вони тренувалися. Загиблий же, за словами джерела, пішов зі зброєю до вбиральні та застрелився. Звали хлопця Максим Андрійович Хоровський.

Жахливий інцидент підтвердили й ЖВІ. На офіційному сайті військового інституту розповідається про факт загибелі хлопця, але без жодних деталей. У повідомленні навчального закладу зазначається, що курсант, який у 2020 році тільки вступив до ЖВІ і почав тут навчатися загинув. Через що? Вказано, що через необережне поводження зі зброєю.

Правоохоронці ж вже розбираються в тому, що трапилося, вивчають обставини та причини, за яких курсант-першокурсник застрелився. Зокрема, й представники Нацполіції, і Військової служби правопорядку ЗС України та Військової прокуратури Житомирського гарнізону залучені до того, аби дізнатися як та за яких обставин трапилася трагедія.

Командування ж ЖВІ на своєму сайті висловило рідим та тим, хто був близьким і добре знав Максима Ходоровського, щирі й глибокі співчуття.

За матеріалами C-TV та ЖВІ

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: