На житомирському водоканалі з’явилася нова спеціалізована техніка

Технічна база житомирського водоканалу оновлюється. Екскаватор британського виробництва JCB JS175W TAB – такою унікальною технікою поповнився автопарк комунального підприємства.

Маневрений та високопродуктивний екскаватор підходить для важких земельних та будівельних робіт.

Про це повідомляє пресслужба Житомирської міської ради.

Спеціалізовану техніку придбано на умовах фінансового лізингу. Рішенням 66 сесії Житомирської міської ради було надано дозвіл КП «Житомирводоканал» на закупівлю екскаватора на колісному ходу JSB, а також затверджено договір фінансового лізингу в «Укргазбанку».

На підприємстві кажуть: застаріла технічна база водоканалу потребує значних грошових витрат на ремонт для подальшого використання, що є економічно недоцільним. Частина водопровідно-каналізаційних мереж міста знаходиться на глибині більше 5-ти метрів, і для робіт на таких глибинах не вистачало такої спецтехніки.

«Ось нарешті у нас з’явився унікальний для «комунальних просторів», надзвичайно маневрений, високопродуктивний екскаватор, який чудово підходить для важких земельних та будівельних робіт у межах міста…Радіємо тому, що попри всі труднощі, ми оновлюємося і зростаємо!», — зазначають фахівці водоканалу.

Нова техніка дозволить швидко та ефективно працювати з будь-яким типом ґрунту на глибині до 7 м практично в будь-яких умовах: на пересіченій місцевості, а також в обмеженому просторі в умовах міської забудови.

«Легке управління та комфортні умови праці для екскаваторника дозволять оптимізувати робочі процеси та скоротити трудовитрати, час виконання аварійних та планових ремонтних робіт», — кажуть на підприємстві.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: