
У Білоцерківському районі Київської області внаслідок ДТП легковик перекинувся на дах. Щоб дістати постраждалих з салону понівеченого авто, на місце викликали рятувальників.

Відео дня
Про це повідомили в пресслужбі Державної служби з надзвичайних ситуацій Київщини. Обставини та причини аварії встановлять правоохоронці.
Що відомо
За словами рятувальників, в п’ятницю, 22 травня, близько о 15:40 до них надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду на автодорозі «Біла Церква – Володарка».

«По прибуттю рятувальники деблокували двох постраждалих із легкового автомобіля та передали медикам для надання екстреної допомоги. На місці події працювало 6 чоловік особового складу та 1 одиниця техніки», – уточнили в ДСНС.

На опублікованих фото та відео можна побачити наслідки аварії – легковик перекинувся на дах та отримав суттєві механічні пошкодження. Щоб дістати постраждалих з салону понівеченого авто, рятувальники задіяли спецінструмент.


Як повідомили у пресслужбі поліції Київщини, попередньо правоохоронці встановили, що 32-річний водій Suzuki Grand Vitara виїхав за межі проїзної частини на праве узбіччя та наїхав на дерево, після чого автомобіль перекинувся. Внаслідок ДТП 32-річного пасажира позашляховика з тілесними ушкодженнями було госпіталізовано. За цим фактом розпочато досудове розслідування.



Нагадаємо, у Києві судитимуть громадянина РФ, який під дією наркотиків збив на смерть 13-річну дівчинку на Оболоні. У момент ДТП зловмисник рухався із швидкістю майже 150 кілометрів на годину.
Як повідомляв OBOZ.UA, у Вишгороді Київської області сталась смертельна ДТП за участі вантажівки та легковика. Внаслідок зіткнення автомобілів є загиблий та постраждала.
