На Кіровоградщині почали підготовку до «AgroExpo-2020»

У Кіровоградській області розпочали підготовку до організації наймасштабнішої агропромислової виставки в Україні «AgroExpo-2020», яка щорічно проходить восени в Кропивницькому. Її проведення планується з 30 вересня по 3 жовтня з урахуванням дотримання усіх протиепідемічних вимог.

Перша тематична нарада відбулась 2 липня, в ОДА. У ній взяли участь заступниця голови ОДА Світлана Лобанова, голова наглядових рaд ПрAТ «Гідросилa ГРУП» тa ПрAТ «Ельворті ГРУП» Павло Штутман, президентка регіональної торгово-промислової палати Ірина Саєнко та керівники структурних підрозділів ОДА.

Щорічно площа виставки збільшується. Якщо в 2013 році складала 36 тис. м?, у 2019 році вона збільшилась до 125 тис. м?. Аналогічно зростає як кількість учасників, так і відвідувачів. Наприклад, у минулому році експозицію відвідали понад 45 тис. людей.

Щодо учасників, безпосередньо цьогоріч до експозиції планують долучитися 306 компаній, із яких 63 братимуть участь вперше.

На кінець червня 2020 року зовнішня експозиція вже заповнена на 82%, внутрішня – на 61%.

У рамках зовнішньої експозиції діятиме «Покровський ярмарок». У ньому візьмуть участь всі райони Кіровоградщини. Уже відсьогодні очільники РДА почнуть координувати розробку презентаційних заходів, із якими представлятимуть території восени.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: