На окрузі покійного нардепа Валерія Давиденка на Чернігівщині створили ОВК

Центральна виборча комісія утворила окружну виборчу комісію на окрузі № 208 у Чернігівській області на проміжних виборах народних депутатів України. Про це повідомляє УНН з посиланням на пресслужбу ЦВК.

Засідання ЦВК відбулося напередодні, 4 вересня. Під час нього комісія провела жеребкування щодо включення кандидатур до складу окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 208 на проміжних виборах народного депутата України 25 жовтня 2020 року.

Після перерви в засіданні, врахувавши результати проведеного жеребкування, ЦВК утворила окружну виборчу комісію з виборів народних депутатів України на проміжних виборах народного депутата України 25 жовтня 2020 року в ОВО № 208 у кількості 18 осіб.

До ОВК надійшли подання від усіх 5 політичних партій, депутатські фракції яких зареєстровані в апараті Верховної ради України поточного скликання з кандидатурами для обовʼязкового включення. З 22 політичних партій правом подання кандидатур до складу зазначеної ОВК скористалися 14.

Таким чином усього до складу окружної виборчої комісії подано 19 кандидатур. Для визначення 13 із 14 кандидатур, які повинні бути включені до складу ОВК, проведене жеребкування. За результатами жеребкування було відхилено кандидатуру до складу ОВК, подану політичною партією «Сила і честь».

УНН

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: