На перехресті Театральної та В. Бердичівської трапилася аварія. ВІДЕО

ДТП

На нашому сайті вже скоро стане ледь не традиційною рубрика про безпеку на дорозі. Точніше, ми знову показуємо відеозвіт про аварію, який розмістили в КП «Міський інформаційний центр» Житомирської міськради.

Черговий приклад того, що варто дбати про безпеку на шляхах та бути пильним і обережним на дорозі!

Аварія, котру зафіксували камери відеонагляду, трапилася на перехресті вулиць Театральна та В. Бредичивська в обласному центрі на Житомирщині майже о другій годині дня — о 13:46 вчора, 16 грудня 2020 року.

«Чергове демо, що капітальний ремонт вулиці має бути не банальною заміною покриття, а переосмисленням вулиці! Вулиці від будинку з одного боку, до будинку на іншій. Ніякого захисту пішоходів на перехрестях і зупинках немає! А це ж найбільші місця концентрації пішоходів, і перехрестя — найбільша ймовірність некерованого вильоту авто на тротуар (у випадку ДТП).

Ніяких острівців, чи інших заходів заспокоєння трафіку немає у нас, хоча це все «капіталилось» за мільйони наших грошей і ось же нещодавно. Щоразу розробляється проектно-кошторисна документація за багато коштів на будь-які ремонти, а нічого не змінюється у результаті! Що було, те й лишається, лише покриття інше. Тільки за щасливим збігом обставин ті дві людини не опинились затиснуті між авто і стовпом», — прокоментував житомирянин Сергій відеозвіт про аварію під дописом.

за інформацією КП «Міський інформаційний

центр» Житомирської міськради

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: