На річці Роставиця зафіксовано масштабну загибель риби

ЕКОЛОГІЯ

Лише вчора, 31 серпня 2020 року, ми повідомляли на сторінках нашого видання про загибель водних біоресурсів на річці Тетерів, що в селі Левків, на Житомирщині.

А сьогодні стало відомо про ще новий випадок масової загибелі риби. Цього разу на ріці, що має назву Роставиця, що також в Житомирській області. Про це проінформували в Житомирському рибоохоронному патрулі.

До нього ж на «гарячу» лінію й надійшла сьогодні, 1 вересня 2020 року, інформація про те, що у водоймі масово загинули водні біоресурси. Трапилося це в межах селища Ружин, що на Житомирщині.

Після надходження повідомлення, представники рибоохоронного патруля оперативно прибули на місце інциденту. Обстежуючи річку, фахівці зафіксували, що загинули 8 коропів та 7 559 екземплярів товстолоба. На місці обстеження був відчутний сморід, неприємних запах, сама ж вода у річці мала зелене забарвлення.

Представники рибоохоронного патруля одразу ж звернулися до Держекоінспекції Поліського округу, аби ті відібрали зразки води для дослідження.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: