На Рівненщині під час візиту нардепа від «Слуги народу» стались сутички, чути постріли

фото Андрій Усач — Суспільне

У місті Березне 23 червня представники партії «Національний корпус» вимагали зустрічі із нардепом-мажоритарником від «Слуги народу» Сергієм Литвиненком. Від останнього хотіли почути пояснення щодо законопроєкту про особливий статус окремих районів Донецької та Луганської областей. Публічний порядок охороняла поліція, а коли нардеп покинув місце зустрічі – стались сутички й було чути кілька пострілів. Також на відео видно, що поліція затримала кількох людей, пише Суспільне.

«Присутні близько сотні осіб. Поліція забезпечує охорону публічної безпеки й порядку. Станом на 15-ту повідомлень про порушення не було», – розповідала Суспільному речниця правоохоронців Марія Юстицька.

Фрагмент трансляції оприлюднив учасник АТО з Березного Андрій Усач.

Керівник обласного осередку «Національного корпусу» Ігор Сухий Суспільному підтвердив, що участь в акції беруть їхні представники, є також ветерани бойових дій і місцеві жителі.

«Хочемо, аби нардеп Литвиненко вийшов до нас і пояснив тези, озвучені ним на брифінгу стосовно легалізації ЛНР/ДНР. Ми приїхали в Березне саме через це, з приїздом іншого нардепа Киви (Ілля Кива також був 23 червня у березному, – ред.) це не пов’язано», – сказав Ігор Сухий.

Член фракції «Слуга народу» Сергій Литвиненко 5 червня на брифінгу в парламенті заявив, що Верховна Рада має розглянути законопроєкт про особливий статус окремих районів Донецької та Луганської областей, щоб надати динаміку мінському процесу.

Дехто із місцевих жителів стверджує, що зустрічі з обранцем Сергієм Литвиненком заважають «невідомі молодики», які стоять на вході в будівлю.

О 15:17 нардеп вийшов із будівлі у супроводі охорони та поїхав.

Після цього стались сутички, у прямий ефір вийшов представник «Нацкорпусу». На його відео чути кілька пострілів. Що стало причиною – поки невідомо.

Увага! Присутня лайка.

Ще один фрагмент того, що відбувалось, видно на уривку з трансляції журналістки Вікторії Мамотюк.

Згодом було чути і вибухи. Також автор зняв затримання правоохоронцями когось із учасників події. Увага, також присутня лайка.

На наступному фрагменті видно, що затримали представника «Національного корпусу» Ігоря Сухого.

О 16:15 у пресслужбі поліції повідомили, що під час подій у Березному немає травмованих.

Інформація уточнюється та доповнюється…

Нагадаємо, перед новим роком у Парижі президент Зеленський підтверджував, що закон «Про тимчасовий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей» існує як тимчасовий, однак вічно так тривати не може.

Суспільне також намагається зв’язатись для отримання коментаря із народним депутатом Сергієм Литвиненком. Поки що за відомим журналістам телефоном не відповіли.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: