На Рівненщині впроваджується проект психологічної підтримки поліцейських (ВІДЕО)

Із вересня поточного року в Головному управлінні Нацполіції в Рівненській області впроваджуються заходи психологічної підтримки поліцейських за принципом «Рівний-Рівному».

Принцип «Рівний-Рівному» передбачає надання соціально-психологічної підтримки працівникам поліції їх колегами, які працюють у тому ж самому професійному середовищі та мають відповідні знання та позитивний досвід у подоланні складних (кризових) ситуацій.

Так, поліцейські-консультанти після проходження відповідного навчання, надаватимуть первинну допомогу у вирішенні психологічних проблем на першопочаткових етапах їх виникнення та будуть якісним і дієвим інструментом профілактики кризових станів як конкретних працівників поліції, так і окремих підрозділів в цілому. Це буде базова підтримка, яка ґрунтуватиметься на здатності правоохоронця-консультанта підставити дружнє плече колезі.

Консультантами Програми можуть стати ті працівники поліції, які користуються авторитетом та повагою у колективах, мають достатній стаж роботи та яким довіряють самі правоохоронці.

Для забезпечення впровадження даної Програми в ГУНП в Рівненській області створено робочу групу, до складу якої входять поліцейські-психологи, представники управління кадрового забезпечення, територіальних відділів поліції області та медичний фахівець ДУ «ТМО МВС України по Рівненській області».

Крім того, в поліцейських колективах області заплановано додаткове проведення інформаційно-просвітницьких заходів зі співробітниками для розширення їх уявлень про Програму та практичну реалізацію заходів на місцях.

Відділ комунікації поліції Рівненської області

(за матеріалами сектору психологічного забезпечення УКЗ ГУНП в Рівненській області)

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: