На Рокитнівщині відновлять дорогу та приймальне відділення лікарні (ФОТО)

Для мешканців Рокитнівського району оновлюють важливі об’єкти. Роботи відбуваються у рамках Національної програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Про це інформують у Рівненській ОДА.

Так, на території району реалізовується перший інфраструктурний об’єкт «Великого будівництва» ‒ капітальний ремонт дороги обласного значення «Рокитне ‒ Дерть». Її протяжність майже 3 км. Автомобільний шлях забезпечує транспортне сполучення між селами Дерть, Буда, Масевичі та смт Рокитне.

Місцеві жителі розповідають, що ця дорога – актуальна проблема для водіїв. Це стара бруківка, що місцями повністю вкрита вибоїнами. На ній є такі небезпечні ділянки, що автомобіль може погрузнути у багнюці. Це унеможливлює комфортне пересування маршруток, шкільних автобусів та екстрених служб.

Загальна вартість кошторисних робіт становить 13 млн грн. На даному етапі проводиться профілювання та розширення проїжджої частини. На черзі – вкладання асфальтного полотна.

«Реалізація проєкту «Велике будівництво» дасть можливість створити належні умови для надання якісної медичної допомоги населенню та покращить інфраструктуру району», – говорить голова Рокитнівської РДА Віктор Мініч.

Наступним значимим об’єктом президентської програми є реконструкція приймального відділення Рокитнівської ЦРЛ.

Окрім ремонту, у приміщенні встановлять необхідне сучасне обладнання ‒ дефібрилятор, апарат УЗД, кардіомонітор, цифровий рентген, комп’ютерний томограф.

«Це дасть змогу ефективно, більш якісно та своєчасно надавати ургентну та невідкладну медичну допомогу», ‒ коментує головний лікар Рокитнівської ЦРЛ Олег Костюк.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: