На Сумщині склали ЗНО з фізики без порушень

На Сумщині не зафіксували порушень під час зовнішнього незалежного оцінювання з фізики. Про це розповіла кураторка Сумської області Харківського регіонального центру оцінювання Валерія Ханікова. Абітурієнти писали тести з фізики 2 липня, пише Суспільне.

«Порушень сьогодні не зафіксовано. Видалень немає. До медичних працівників ніхто не звертався. Тобто, все проводилося в штатному режимі», – сказала Ханікова.

За її словами, в області працювали чотири пункти тестування у двох округах. Явка склала 80%. Усього зареєструвалися 887 людей, не з’явилося – 178 (20%). Загалом абітурієнти мали три години на виконання 38 завдань з цього предмета.

Результати з фізики в особистих кабінетах учасники ЗНО отримають до 17 липня. Це третій предмет, який складали абітурієнти. Раніше вони писали тести з математики та української мови. Наступне ЗНО відбудеться 6 липня – з іноземних мов (іспанської, німецької, французької).

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: