На Сумщині виявили бажання вакцинуватися від COVID-19 понад 900 медичних працівників

Про це під час брифінгу повідомила заступник начальника управління охорони здоров’я Сумської облдержадміністрації Галина ХОМЕТА.

За її словами, попри те, що раніше анонсувалося надходження в Україну вакцини Pfizer, спочатку держава отримає вакцину британсько-швецької компанії AstraZeneca. Вакцина ж Pfizer має надійти на початку березня.

«На першому етапі підлягають щепленню працівники мобільних бригад, які проводитимуть кампанію з вакцинації, медики, що надають допомогу хворим на коронавірусну інфекцію, та працівники екстреної медичної допомоги, в тому числі водії й працівники диспетчерських служб. За попередніми даними, на першому етапі бажають щепитися понад 900 медичних працівників», – зазначила Галина Хомета.

Для Сумщини на першому етапі планують виділити близько 2 тисяч доз, адже вакцинуватися однією і тією ж вакциною необхідно двічі.

Нагадаємо, вакцинація від COVID-19 є добровільною. Але Міністерство охорони здоров’я та Всесвітня організація охорони здоров’я рекомендують пройти вакцинацію для того, щоб захистити своє життя та здоров’я, а також рідних і близьких, які можуть бути у групі ризику.

Відео за посиланням

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: