На території Шацької громади змагались лижоролери

З 2016 року Кубок України з поліатлону став на Шаччині традиційною спортивною подією літа (виняток – 2020-й, коли тривав карантин у зв’язку з пандемією COVID-19)

Як і в минулі роки, цьогоріч змагання проводилися на сучасній трасі, що веде до Світязя в об’їзд Шацька. Участь у них взяло 27 спортсменів від 7 до 78 років з шести областей України. Про це йдеться на сайті громади.

На спортивному заході був представлений один вид цього комплексного багатоборства – змагання на лижоролерах.

Змагання проводилися на сучасній трасі, що веде до Світязя в об’їзд Шацька.

«Прекрасна природа, гарні умови, рівна траса без різких підйомів і спусків – змагання пройшли якнайкраще, ними задоволені як організатори, так і самі учасники. Біля нас на випадок травм чергували медики, працювала поліція, яка перекрила трасу на час перегонів. Висловлюємо щиру вдячність керівництву Шацької селищної ради, Ковельської районної та Волинської обласної державних адміністрацій за розуміння і допомогу в організації заходу. Надіємося, що приїдемо сюди ще не раз!» – прокоментував Микола Фоменко, президент федерації поліатлону України.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: