На Тернопільщині міська рада роздає земельні ділянки, які вже мають власників

Йдеться про те, що на черговому засіданні сесії міської ради, яка відбудеться завтра, 1 липня, міський голова Ігор Мерена, за підтримки місцевих депутатів, планує передати у постійне користування комунальному підприємству 227, 97 га земель сільськогосподарського призначення.

Нагадаємо, що новостворене КП «Підгаєцький фермер», яке має стати цим користувачем, існує наразі виключно «в документах»: відповідної техніки не має, місцем реєстрації вказана одна з адміністративних будівель міської ради, з працівників – лише директор підприємства. Як відомо, кум Мерени –Ігор Гатлан.

Окрім цього, Ігор Мерената Мар’яна Тадра (начальник земельного відділу Підгаєцької міської ради), заручившись підтримкою депутатського корпусу,планують надати в користування КП земельні ділянки, які вже є чиєюсь власністю.

На сайті міської ради є Проект рішення № 1129-8, яким передбачається передати комунальному підприємству у постійне користування, зокрема, земельну ділянку 4, 8499 га. Але нюанс в тому, що ця ділянка вже є власністю громадян,ще з 2015 року. Відповідні накази Держгеокадастру стали доступні редакції, їх додаємо у матеріалі.

Додамо, така практика для Підгаєцької міської ради не в новинку. Нещодавно тернопільські ЗМІ розповідали, про скандал в Підгайцях, коли працівники міської ради, ймовірно, скориставшись службовим становищем, для своїх дітей взяли земельну ділянку в центрі міста Підгайці.

А скільки земельних ділянок, які вже мають власників, міська рада планує передати КП– наразі невідомо.Список депутатів, якіпідтримають таке рішення (та якщо підтримають), ми обов’язково опублікуємо.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: