На Тернопільщині помер 51-річний лікар, фото якого було на бігбордах по всій країні

Серце 51-річного терапевта Почаївської райлікарні Івана Венжиновича перестало битися 1 жовтня.

Про це повідомляють на сторінці райлікарні у соцмереді Фейсбук. У чоловіка ймовірно був СOVID-19, наразі у лікарні чекають результатів ПЛР-тесту.

“Незбагненна втрата! Ми всі сумуємо. На 51-му році життя перестало битися серце Лікаря Венжиновича Івана Федоровича. Адміністрація та колектив висловлює щирі співчуття рідним та близьким. Ми поділяємо Ваш біль та горе. Нехай добрий світлий спомин назавжди залишиться у серцях усіх, хто знав, кого Він лікував, любив та шанував. Нехай милосердний Господь успокоїть його душу у Своїх Небесних Оселях, там, де спочивають праведні. Вічна та світла пам’ять”, – йдеться у повідомленні Почаївської райлікарні.

Іван Венжинович потрапив до райлікарні увечері 28 вересня з пневмонією та з підозрою на СOVID-19, повідомив виданню Терміново головний лікар Почаївської райлікарні Богдан Кучер. Та на жаль, життя медика врятувати не вдалося…

Чи був у лікаря СOVID, поки не підтверджено.
«Наразі очікуємо результатів ПЛР-тесту», – каже головний лікар.

Іван Венжинович займався лікуванням хворих із СOVID-19. Фото медика з написом «Дякуємо за життя» було розміщене на бігбордах по всій країні, розповів Богдан Кучер.

«До нас приїжджали робити репортаж з німецького представництва ВВС. Вони і зробили це фото, – пригадує головний лікар райлікарні. – Дуже сумно, що Івана Федоровича вже нема з нами…»

Редакція 0352.ua висловлює щирі співчуття родичам та рідним, колегам і друзям. Світла пам’ять чудовій людині та лікарю.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: