На Варашській АЕС спалах коронавірусу: тестуватимуть усіх

фото ілюстративне

Сьогодні 24 червня у Рівненській ОДА відбувся традиційний брифінг щодо ситуації з коронавірусом на Рівненщині та області вцілому. Де розповіли, що в Україні розпочинається друга хвиля захворювання на коронавірус, адже перша хвиля закінчується при тривалому низькому показникові хворих. Менше з тим, перша хвиля у області теж ще не завершилася.

Орієнтовно з 6 по 9 червня у Рівненській області відбувся різкий стрибок показника захворюваності. А відтак, область лишається лідером в Україні щодо щодо захворюваності на коронавірус. 

Як зазначалося, вірус COVID-19 досі ще не вивчений, а усі прогнози щодо наукових інститутів — не справдилися.

Нових рішень щодо відновлення руху громадського транспорту не приймали жодні комісії. Відтак зміни допоки очікувати не варто. Проте завтра обласна комісія з ТЕБ і НС розгляне такий можливий варіант, про що повідомимо вас взавтра.

Також, варто зазначити, що у Вараші нині спостеріагається дуже висока захворюваність на коронавірус на атомній електростанції. Там вирішили проводити додаткові ПЛР-тестування працівникам. Про це особисто попросив листом сам генеральний директор ВП «Рівненська АЕС» Павло Павлишин.

У Рівному ж ситуація дещо інша, на Льонокомбінаті перевіряють одного працівника, котрий має ознаки ГРЗ. Наразі проводяться дослідження.

Наголосили, що карантинні заходи далі тривають до 31 липня включно. Тому важливо дотримуватися дистанції та носити маски. Адже до початку симптомів захворювання виділення збудника людиною максимальне. Якщо хворий у масці, то вірогідність захворіти іншої людини – менше 90 %. Якщо ж ще при цьому дотримуєтеся соціальна дистанція –вірогідність ще менша.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: