На вихідних в Житомирській області оштрафували 14 осіб, які порушили правила полювання

В суботу розпочався сезон полювання на пернату дичину, який буде тривати до 01 листопада поточного року. Любителі полювання з’їхались до мисливських угідь на різних видах транспорту.

Працівники Державної екологічної інспекції Поліського округу повним складом із залученням громадських інспекторів спільно з працівниками правоохоронних органів та лісової охорони взяли участь в рейдових заходах в період відкриття сезону полювання на території мисливських угідь Житомирщини. Рейдовими групами проводилась роз’яснювальна робота, перевірялись документи на право полювання.

Більшість мисливців були свідомими, тобто повністю підготовлені до полювання, мали всі дозвільні документи, але знайшлись і такі хто порушував правила полювання, а саме полювання проводилось без відстрільної картки на право добування, без контрольної картки обліку добутої дичини та без відповідних документів на собак мисливських порід.

Всього протягом вихідних днів до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу притягнуто 14 осіб.

Як свідчить багаторічний досвід, на відкриття сезону полювання виходять не тільки з наміром вполювати здобич, але і продовжити мисливські традиції Поліського краю, тому в перші дні полювання мисливці з усією відповідальністю намагались дотримуватись усіх правил полювання.

Заходи по виявленню фактів браконьєрства будуть посилені і триватимуть надалі. Будьте обачні, майте всі необхідні дозвільні документи та здійснюйте полювання саме на ті види мисливської фауни, що зазначені в документах на право добування.

Державна екологічна інспекція Поліського округу

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: