На Вінниччині розшукали 16-річну дівчину, яка пішла з дому через пиятику матері

7 серпня працівники поліції повернули додому 16-річну неповнолітню, яку шукали майже добу. Через конфлікт з матір’ю дівчина пішла з дому та на зв’язок не виходила. Поліцейським вдалось телефоном зв’язатись з дівчиною, домовитись з нею про зустріч та вмовити її повернутись додому.

Про це повідомляють у поліції.

До поліції звернулась мешканка одного з сіл Немирівської територіальної громади з повідомленням про зникнення своєї онуки. За словами заявниці, її онучка, яка мешкає з матір’ю у Вороновиця, пішла з дому та на зв’язок з рідними не виходить.

Як розповів начальник відділу ювенальної превенції Головного управління Нацполіції Вінниччини Тарас Шуляк, працівники поліції задіяли всі можливі оперативні та розшукові заходи, направлені на пошук неповнолітньої. Поліцейські встановили коло її спілкування та з’ясували, що дівчина могла поїхати в Вінницю до знайомих.

Працівнику кримінальної поліції вдалось телефоном зв’язатись з дівчиною та домовитись з нею про зустріч. З’ясувалось, що неповнолітня пішла з дому через зловживання її матір’ю спиртними напоями. Саме через це дівчина вже не вперше залишає домівку. Цього разу після чергової сварки вона поїхала до своєї подруги в обласний центр.

З неповнолітньою працівники поліції провели профілактичну бесіду, а її матір за невиконання обов’язків щодо виховання дитини, притягнуто до адміністративної відповідальності.

Інформація передана у соціальні служби для подальшого вжиття заходів.

Джерело

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: