На Вінниччині висадили яблуневу алею з нагоди 85-річчя сатирика Олега Чорногуза

“Саджали алею рідкісних дерев на честь ювіляра і світлої пам’яті його коханої дружини Лідії. Кожне дерево матиме пам’ятну бірку з іменем того, хто його посадив”, — написав на сторінці у Facebook голова Вінницького обласного осередку НСП України Вадим Вітковський.

Яблуневу алею «Олег і Ліда» висадили на території Іванівської амбулаторії ЗПСМ. Також Олег Чорногуз отримав відзнаку Почесного громадянина Іванівської ТГ.

Тривалий час Олег Чорногуз проживає в рідному селі, у батьківській хаті. Одночасно будує нову оселю. Робить це на спомин про дружину Лідію, талановитого лікаря, науковця, доктора медичних наук. За його задумом, у новобудові буде родинний літературний музей. Вікна робочого кабінету письменника виходитимуть на пам’ятку архітектури XVIII століття — костел Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії.

Неподалік цієї споруди учасники урочистої події посадили дев’ять червонолистих яблунь. Їхня кількість символізує вік письменника, який «розміняв» дев’ятий десяток літ.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: