На вулицях Чуднова невдовзі запрацює система відеонагляду

Десять камер відеоспостереження встановлять у Чуднові вже за тиждень – таке питання обговорили у рамках робочої зустрічі із громадами Чуднівського, Любарського та Романівського районів.

«Питання встановлення камер існує. І ми постійно комунікуємо з Службою автомобільних доріг на встановлення камер на державних дорогах. Ця ініціатива взагалі є в Міністерства інфраструктури. Вона потребує немалих коштів. Якщо у нас буде співфінансування місцевої влади, якщо буде ініціатива йти знизу, і в тому числі від об’єднаних територіальних громад, місцева влада буде виходити з такими ініціативами, ми будемо знаходити кошти обласного бюджету. І будемо у співфінансуванні встановлювати камери, щоб уникати дорожньо-транспортних пригод. Я чекаю ініціативи від об’єднаних територіальних громад», – наголосив голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко.

Народний депутат України Сергій Кузьміних також нагадав, що за попереднього керівника ГУ МВС України у Житомирській області Сергія Крупія була розроблена програма «Безпечне місто», яка стосувалася встановлення камер відеоспостереження в області.

В.о. Чуднівського міського голови Сергій Костяков додав: «По „Безпечному місту“ по місту Чуднів на сьогоднішній день фактично за тиждень питання за місцеві кошти буде закрито. Якщо питання буде підштовхнуто зверху, ми будемо тільки дякувати. На даному етапі за тиждень встановимо 10 камер. Зразу разово – це те, що вже заплановано».

Джерело: ctv.ua

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: