Найкраще фото Чернігівської області у конкурсі «Вікі любить Землю»

Визначені проміжні переможці міжнародного конкуру фотографій пам’яток природи «Вікі любить Землю 2020».

Чернігівська область у фіналі (він має відбутися до 31 жовтня) буде представлена найкращою фотграфією регіону – знімком світанку на заплаві річки Снов у Макишинському заказнику.

Світлина під назвою «Чарівний світанок у Макишині: гідрологічний заказник «Макишинське» зроблена минулої осені.

Автором фотографії є Олександр Арендар, який бере участь у конкурсі «Вікі любить Землю» з 2018 року.

Гідрологічний заказник місцевого значення «Макишинське» був заснований у 1979 році і розташований поблизу села Макишин в Городнянському районі Чернігівської області. Загалом Чернігівська область має найбільшу кількість об’єктів природно-заповідного фонду серед всіх областей України – 673.

Довідка

«Вікі любить Землю» – це фотоконкурс, присвячений пам’яткам природи України. Головна мета конкурсу полягає у тому, щоб створити під вільною ліцензією якомога повнішу базу фотографій пам’яток природи і об’єктів природно-заповідного фонду на території України для ілюстрування Вікіпедії та інших проектів.

«Вікі любить Землю» – це частина міжнародного конкурсу Wiki Loves Earth, який був започаткований в Україні 2013 року. У 2020 році в ньому взяли участь 34 країни. Усього за всю історію конкурсу учасники української частини конкурсу сфотографували понад чотири тисячі об’єктів та територій природно-заповідного фонду України, загалом зібрано понад 110 тисяч фотографій.

Автор фото: Олександр Арендар, вільна ліцензія CC BY-SA 4.0

Вікі любить Землю

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: