Народні депутати запропонували Віталію Бунечко скласти свої повноваження

Про це на своїй Фейсбук-сторінці інформує народний депутат із Житомирщини Сергій Кузьміних. У публікації він висловлює позицію від імені й своїх колег.

«Пане Віталію Бунечко! 21 січня цього року, Службою безпеки України був затриманий Ваш підлеглий, директор департаменту охорони здоров’я Житомирської ОДА Микола Суслик за підозрою в отриманні хабаря.

І Ви також знаєте, що ці кошти Суслик вимагав з фонду виділеної субвенції, направленої на забезпечення лікарень таким необхідним на сьогоднішній день, киснем.

Це, м’яко кажучи, підлість по відношенню до людей. Адже Ви чудово знаєте кількість людей в області, що померли від COVID-19.

Проте всі ці події це Ваша особиста відповідальність!», — пише Кузьміних.

Нардеп зазначає, що неодноразово особисто звертався до очільника Житомирщини з пропозицією розглянути питання щодо доцільності займаної посади Сусликом.

«Це ж саме питання піднімалось також із командою народних депутатів Житомирщини. Були направлені депутатські звернення з пропозицією змінити директора департаменту охорони здоров’я , які залишились без уваги. Навіть, коли Миколу Суслика було запрошено на засідання Комітету з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування щодо неправомірних закупівель, Вами було вказано на відсутність факту корупції!

Своєю реакцією на наші звернення Ви могли випередити СБУ та поставити крапку в корупційній схемі.

Що ж тепер Ви скажете в очі людям, хворим на COVID-19, про те, що їх життя приречені, адже до лікарень не відбулось вчасно організованих поставок кисню?!

Переконаний, що Ви особисто несете персональну відповідальність за своїх підлеглих в керівництві медичного департаменту, від яких надходить корупційний ризик.

З огляду на дане НП та халатність, про яку народні депутати Вас неодноразово попереджали, вважаємо, що на період слідства Ви повинні скласти свої повноваження.

Це буде з Вашого боку людяно, чесно та відповідати європейським нормам.

Тим самим Ви покажете свою неупереджені та відсутність впливу на слідство, що ведеться по Вашим підлеглим», — переконаний Сергій Кузьміних, який висловив і свою позицію, і позицію інших нардепів, зокрема й Житомирщини.

Про корупційний скандал з Миколою Сусликом ми неодноразово писали на нашому сайті. Нижче ви можете ознайомитися з темою детальніше у кількох матеріалах.

Читайте також: За підозрою в отриманні хабаря затримали директора департаменту охорони здоров’я Житомирської ОДА

Читайте також: Чиновника Житомирської ОДА, затриманого за підозрою в отриманні хабаря, випустили під заставу у 125 тис грн

за інформацією Фейсбук-сторінки Сергія Кузьміних

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: