Навіть у день виборів тернополяни зможуть забрати виготовлені паспорти

Аби мешканці Тернопільської області змогли реалізувати своє виборче право, маючи на руках паспорт громадянина України, у підрозділах міграційної служби їх можна буде забрати 24 і 25 жовтня.

Про це інформують на сторінці УДМС України в Тернопільській області.

«Напередодні та в день проведення виборів працівники апарату та територіальних підрозділів УДМС України в Тернопільській області залучені до роботи для забезпечення  видачі вже виготовлених документів», — йдеться у повідомленні в мережі «Фейсбук».

«24 жовтня 2020 року роботу територіальних підрозділів міграційної служби області продовжено до 18:00 год.

Окрім того, працівники апарату УДМС України в Тернопільській області 24 жовтня 2020 року з 08:00 по 18:00 год. будуть надавати консультації громадянам України за номером телефону: (0352) 27-13-89.

25 жовтня 2020 року всі територіальні підрозділи області з 08:00 по 20:00 год. будуть здійснювати видачу ID-карток», — зазначають в Міграційній службі Тернопільської області.

До слова, у день виборів до роботи в підрозділах УДМС України в Тернопільській області буде залучено 62 працівника служби.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: