Назвали ціну: реєструвати на рейс в аеропортах України почнуть за гроші

Платна реєстрація

В Україні з 1 вересня авіакомпанія «SkyUp» почне брати плату за оформлення посадкових талонів в аеропортах на стійках реєстрації. Спочатку, плата з’явиться для внутрішніх перельотів по країні, передає прес-служба авіакомпанії SkyUp на своєму сайті. 

Як зазначається, з 1 жовтня реєстрація в аеропорту стане платною і для міжнародних перевезень. Вартість за оформлення посадкового талону становитиме 18 євро. 

Уникнути платної реєстрації можна, зареєструвавшись на рейс самостійно, в онлайн-режимі. Для цього, на сайті компанії потрібно зареєструватися і створити свій особистий кабінет. А потім – пройти реєстрацію на рейс. Реєстрація в онлайні займе декілька хвилин.

Таким чином, завдяки можливості зареєструватися в онлайні авіакомпанія зможе скоротити черги біля стійок реєстрації. Це дуже важливо, особливо зараз, під час карантину у зв’язку з коронавірусом.

«Платна реєстрація вводиться для пасажирів регулярних рейсів. Чартерні пасажири, як і раніше, зможуть зареєструватись безкоштовно, як онлайн, так і в аеропорту. Для регулярних рейсів залишаться групи пасажирів, які будуть звільнені від оплати за реєстрацію», — йдеться у повідомленні компанії. 

Не сплачувати кошти за реєстрацію можуть українці, які старше 60 років, особи I та II групи інвалідності. Для цього треба мати підтверджуючий документ. Також, безкоштовно пройти реєстрацію можуть учасники АТО/ООС. 

«Реєстрація онлайн відкривається за 48 годин та закривається за 5 годин до вильоту», — говорять в компанії. 

Платна реєстрація наразі діятиме в наступних аеропортах, де наразі доступна можливість безкоштовної реєстрації в онлайні:

-міжнародний аеропорт «Бориспіль», Термінал D (KBP);

-міжнародний аеропорт «Запоріжжя» (OZH);

-міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького (LWO);

-міжнародний аеропорт «Одеса» (ODS);

-міжнародний аеропорт «Харків» (HRK);

-міжнародний аеропорт «Херсон» (KHE).

Раніше, видання 05366 повідомляло:в Україні запустять літаки і відкриють ресторани.

SkyUp

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: