Недобудова у Бердичеві – небезпечна для містян територія. ВІДЕО

Місто й досі чекає порозуміння із директором медичного коледжу стосовно підписання відповідного документа про передачу недобудови по вул. Європейській, 25б назад у територіальну власність громади міста (нагадаємо: 10 років тому місто дало ділянку училищу для будівництва спортзалу).

Проте терпець уривається. За ці 10 літ крім порослого бур’янами фундаменту так і не з’явилось. Останні ж події – пожежа на цій території, гори хламу та зборища підлітків – змушують міського голову та членів виконавчого комітету поставити перед собою й іншими запитання: «То чого ми чекаєм? Чия територія? Чи безпечна вона для містян?»

Члени виконкому та міський голова планують направити звернення до правоохоронних органів та у відповідні інстанції з метою негайного реагування на безлад та адмінпорушення, адже поряд – приміщення виконкому, спортивна школа ім. Лонського, неподалік – театр і зовсім поруч – жіночий монастир.

Репортаж Олени Лук’янюк і Дмитра Піньківського

Джерело: trkvik.tv

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: