Неповнолітнього бердичівлянина скинули з балкону третього поверху?

В усякому разі, так стверджує його мати, яка звернулась до місцевих бердичівських ЗМІ, аби надати розголосу цій справі. Адже, спочатку її відмовляли писати заяву в поліцію, мовляв, нічого не докажеш, говорили, що це просто нещасний випадок, але материнське серце їй підказувало інший шлях.

Всіх небайдужих, хто міг бути свідком трагічного інциденту, про який нижче розповість rio-berdychiv.info, просять відгукнутися.

Сталось це рівно тиждень тому, в ніч з неділі на понеділок 13 липня. Сімнадцятирічний К. разом з приятелями в неділю ввечері гуляли на Червоній Горі, де їх перестрів молодик, що представився військовим, котрий через тиждень їде в зону АТО, і запросив їх відзначити цю подію. Спочатку «відзначали» на вулиці, а потім військовий запросив їх до своєї (зйомної) квартири на третьому поверсі п’ятиповерхівки, в якій розташована медична амбулаторія.

Що було далі хлопець пам’ятає слабо. Трохи додають ясності світлини з його телефону, трохи розповіді приятелів, яких мама розпитує, щоб дізнатись, що ж там сталось насправді. Пили, гуляли, міряли по черзі військову форму, приходив ще військовий, з’явилась в компанії і якась дівчина, та врешті-решт під ранок в квартирі залишились лише К. та військовий. Що між ними сталось один не пам’ятає, другий не розповідає, але перед шостою ранку у двір п’ятиповерхівки приїхала швидка допомога.

К. лежав без пам’яті на клумбі під вікнами, буквально півметра відділяло його від бетонного люку. В лікарні його відразу поклали в реанімаційне відділення, бо крім переломів та забиттів, хлопець був ще й в наркотичній комі. І лише через кілька днів його перевели до ортопедичного відділення, де я мав змогу з ним поспілкуватись.

На питання чи вживав він наркотики, К. відповів, що військовий його постійно пригощав незрозумілим напоєм з однієї з пляшок, і напевно туди було підмішано наркотик, можливо «сіль» (синтетичний наркотик), та й запах в квартирі був теж незрозумілим.

Мама хлопця розпочала своє розслідування, бо впевнена, що син не міг сам випасти з балкону, що його звідти з силою викинули, бо він пролетів кілька метрів вперед, які і врятували йому життя. Вона звертається до всіх, хто міг в цей ранок минулого понеділка бачити щось підозріле у під’їзді чи в дворі п’типоверхівки. Можливо, хтось бачив сам момент падіння, можливо хтось за фільмував тіло, яке лежало на землі, можливо бачили незнайомих людей у дворі, тощо.

В поліції розповіли, що про інцидент знають, адже приїздили на місце трагедії, опитували свідків для того, щоб надати правову кваліфікацію та прийняти рішення про подальше розслідування. Їх попередня версія – отримання тілесних ушкоджень внаслідок необережності.

Мама розуміє, що в результаті розслідування може постраждати і вона, адже відповідальність за неповнолітніх дітей несуть батьки, і цілком можливо, що вона отримає штраф чи інше покарання за те, що не слідкувала де і з ким її син гуляє вночі, але все ж вона не відмовляється від бажання дізнатись правду. А якщо підтвердиться її версія, то щоб зловмисник отримав заслужене покарання.

Олександр Доманський, rio-berdychiv.info

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: