Незважаючи на серйозні травми, ветеран 95-ої бригади піднявся на Говерлу!

Про досягнення та справжній подвиг ветерана 95-ої окремої десантно-штурмової бригади Збройних Сил України розповідається у Фейсбук-спільноті бригади.

«Цими днями наш бойовий побратим та ветеран 95 ОДШБр Дмитро Трибой, незважаючи на серйозні травми, підкорив найвищу точку України – Говерлу.

Родом Дмитро з міста Біла Церква, Київської області, та проходив службу у лавах розвідників 2-го батальйону 95-ої окремої десантно-штурмової бригади. Біда прийшла до його родини 25 листопада 2017 року, коли Дмитро на Сході отримав кульове поранення у голову від ворожого снайпера.

5 днів тоді Дмитро не виходив з коми, втім його жага до життя взяла верх і, незважаючи на критичні травми, він вижив та розпочав тривалий і зовсім непростий курс реабілітації. Та, за допомогою своєї віри та наполегливості, він за декілька років навчився заново ходити, писати та розмовляти, постійно працюючи у реабілітаційному центрі.

Воїн – це стан душі, і Дмитро своїм життям, своїм незламним характером та вірою у свої сили є прямим підтвердженням цих слів!

Тож, давайте побажаємо йому подальших успіхів та нових і нових звершень!

Вітаємо з підкоренням цієї вершини, Дмитре!», — зазначається у дописі.

95-та окрема десантно-штурмова бригада Збройних Сил України

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: