Низька явка, підкуп виборця, помилки у бюлетенях – перебіг виборів на виборчій дільниці що у 26 школі

Чергу біля 26 школи видно здаля – кілька десятків людей чекають на можливість зайти у середину проголосувати.

У середині все організовано за правилами – висять плакати з даними кандидатів, при вході в дільницю – санітайзер. Люди намагають тримати дистанцію.

Запитую спостерігача Юлію Крючок щодо роботи дільниці

« Людям похилого віку дуже важко розібратися з бюлетенями. Але їм допомагають, хоча це і займає чимало часу. Трапляються досить агресивні люди. На жаль, дуже мала явка . 180 осіб на 13 годину дня»

Голова виборчої дільниці 531253 Накавєєв Дмитро так розповів про перебіг виборів:

« Складнощі були на початку. Дуже багато людей вирішили проголосувати о восьмій годині, і було скупчення людей. Зараз все спокійно. На самій дільниці проблем не було, але на території школи був факт спроби підкупу виборців. Поліцейські склали акт, я його підписав. Людину, яка робила підкуп не знайшли, вона швидко зникла, але факт був. А так все спокійно. Засмучує мала явка. Трішки менше десяти відсотків. Це дуже мало. Важкі вибори тим, що п’ять бюлетенів. Ми зафіксували також помилки у бюлетенях. Наприклад, напроти деяких кандидатів є номер, але немає прізвища. Ми це бачили і фіксували»

Читайте також, як голосували у 19 школі

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: