Нова магістраль Дніпро – Решетилівка: як будують та коли відкриють?

У Дніпропетровській та Полтавській областях пришвидшеними темпами будують нову магістраль Дніпро — Решетилівка. Більшу її частину зводять з нуля і називають цьогорічним флагманом великого будівництва. Дорога проходитиме від Решетилівки до межі з Дніпропетровською областю. Протяжність шляху, що будується в Полтавській області, – 80 кілометрів. Це буде одна з перших «бетонок», збудованих в Україні за останні десятиріччя. Автотрасу планують розширити до чотирьох смуг. Загалом товщина дорожнього одягу нової дороги буде майже 1 метр.

Голова облдержадміністрації Олег Синєгубов, заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко, голова Укравтодору Олександр Кубраков та начальник Служби автомобільних доріг у Полтавській області Іван Краповницький ознайомилися з перебігом будівництва.

140 кілометрів, чотири підрядні організації, понад півтори тисячі працівників та 500 одиниць будівельної техніки — такими є цифри майбутньої магістралі Н-31.

За добу на майбутній трасі спецмашина прокладає до 800 метрів нової бетонки. З цього матеріалу буде магістраль в Полтавській області. А от у Дніпропетровській області кластимуть асфальтобетон. Траса, якщо не на віки, то точно на десятиліття, кажуть підрядники.

Окрім самої дороги, зводять і необхідні елементи інфраструктури — шляхопроводи, мости та естакади.

Цю магістраль називають флагманом цьогорічного великого будівництва. Загальний бюджет об’єкта — 10 мільярдів гривень.

« — Ця дорога зв’язує між собою по найкоротшій відстані міста Дніпро з Полтавою та Києвом. Якщо раніше навіть з міста Кременчука їхали фури на Київ, вони їхали спочатку через Полтаву. А наразі вони фактично зрізають 50% шляху. Завдяки новій магістралі шлях з Києва до Дніпра автівкою має скоротитись на дві години. Це соціально та економічно важлива артерія Полтавщини. Автошлях дозволить розвантажити ті траси, які є в регіоні. Дорогу будують практично з нуля. Ми тісно співпрацюємо з органами місцевого самоврядування та центральними органами влади. Спільними зусиллями об’єкт збуде здано в кінці 2020 року», – сказав голова облдержадміністрації Олег Синєгубов.

Олександр Кубраков зауважив, що роботи тривають за планом.

«На початку цього року тут міст через Ворсклу тільки-тільки починав будуватися. Зараз він уже побудований — абсолютно новий міст з чотирма смугами. Темпи нас влаштовують», — зазначив голова «Укравтодору» Олександр Кубраков. Трасу Н-31 планують побудувати до кінця цього року.

Читайте також: Полтавську філармонію можуть включити до переліку об’єктів » Великого будівництва».

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: