Нова «мінімалка: з 1 вересня українці стануть багатшими

Готуйте гаманці!

В Україні підвищили мінімальну заробітну платню до 5000 гривень. Таке рішення вже було ухвалено офіційно, передається на сторінці «Верховна Рада України» в соцмережі Facebook. 

Як зазначається, «мінімалка» в розмірі 5000 гривень буде вже з 1 вересня, цього року. Рішення ухвалили сьогодні, 25 серпня, на позачерговій сесії Парламенту. 

Законопроєкт «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» №3963 підтримали більшість народних депутатів. Цей документ був поданий на розгляд до ВР президентом України Володимиром Зеленським. Таким чином, з 1 вересня, мінімальна зарплатня в Україні зросте на 5,86%. До осені, «мінімалка» в країні становить 4723 гривень. 

На Урядовому порталі додається, що підвищення мінімальної заробітної платні допоможе вивести з «тіні» оплату в конвертах, підвищити надходження до бюджету та Пенсійного фонду. 

Варто додати, що роботодавці, які платять працівникам «мінімалку» роблять так: 4723 гривні сплачують офіційно, а все інше видають у «конверті». Тепер, офіційно будуть сплачувати 5000 гривень, а те, що видаватимуть в «конверті» просто зменшать.

Таким чином, роботодавець нічого не втрачає. Він забирає частину коштів з «чорної» зарплати і додає її до офіційної, щоб уникнути штрафів. Оскільки, якщо людина працює на повну ставку, то платити менше «мінімалки» їй не мають права.  

Раніше, видання 05366 повідомляло: «мінімалка» буде 5 тисяч грн: до чого це призведе. А також: «Гроші та економіка: Уряд спрогнозував подальший розвиток подій».

Верховна Рада України

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: