Нові дані: чи можна купатися в Дніпрі та Сухому Кагамлику

Літо триває

У Кременчуці місцевим мешканцям досі не радять купатися в Дніпрі та в Сухому Кагамлику. Якість води у цих річках продовжує не відповідати санітарно-гігієнічним вимогам, передає прес-служба Кременчуцької міськради на своїй сторінці в соцмережі Facebook. 

Як зазначається, воду на перевірку у Дніпрі та Сухому Кагамлику беруть кожного тижня. Лабораторні дослідження проводяться, щоб дізнатися якість води у місцях масового відпочинку мешканців міста. 

Станом на вчора, 28 серпня показники мікробіологічної забрудненості води у Дніпрі не відповідають необхідним показникам. На центральному пляжі індекс ЛКП (лактозо позитивної кишкової палички) складає 700 000, як на початку, так і в кінці пляжу. Допустиме значення -10 000.

У Сухому Кагамлику ситуація не краща. На пляжі в районі Регіонального ландшафтного парку «Кагамлицький» ЛКП становить 2 400 000 (як на початку, так і в кінці пляжу). Допустиме значення – 5 000.  

У лабораторії пояснюють, що індекс ЛКП свідчить про загальну бактеріологічну забрудненість водойми. У разі потрапляння ЛКП до організму, є імовірність спалаху гострої кишкової інфекції. Це є надзвичайно небезпечним для дітей.  

Усім кременчужанам радять обмежити себе в купанні в Дніпрі та Сухому Кагамлику. Також, не бажано користуватися іншими, не встановленими і не перевіреними місцями для купання.  

Раніше, видання 05366 писало: літо закінчиться на цих вихідних та «В яких річках України заборонено купатися (ПЕРЕЛІК)».  

Прес-служба виконавчого комітету Кременчуцької міської ради

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: