Нові санвузли з’явилися в 11 навчальних закладах Кременчука

По-Європейськи

У нашому місті в 11 навчальних закладах, цього року, зробили нові санітарні кімнати. Старі та радянські «вбиральні» замінили на сучасні: з новою плиткою, умивальниками, сушарками та самим вбиральнями, передається на сайті Кременчуцької міськради. 

Як зазначається, кабіни вбиральні переобладнали на окремі та закриті. Також, всі санвузли забезпечили гарячою водою. Нові вбиральні відповідають діючим нормам перебування дітей у навчальних закладах. Ще, у школах створили умови і для дітей з обмеженими фізичними можливостями. 

На ремонт 11 шкільних вбиралень у Кременчуці витратили 5 мільйонів гривень. Ці кошти були відерні з міського бюджету. Планується, що такі вбиральні з часом з’являться абсолютно у віх школах нашого міста.

Так, цього року, вбиральні модернізували у Кременчуцьких гімназіях № 1, № 8, №22, №19, у Кременчуцькому ліцеї № 5 імені Т.Г.Шевченка, Кременчуцькому ліцеї № 10 «Лінгвіст, Кременчуцькому ліцеї № 11 «Гарант», Кременчуцькому ліцеї № 17 «Вибір» ім. М.Г. Нелиня та у Кременчуцькому ліцеї № 25 «Гуманітарний колегіум» № 25. 

Завершують проводити ремонтні роботи ще у двох школах. Це Кременчуцький ліцей № 6 «Правобережний»та у Кременчуцький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — позашкільний навчальний заклад» № 2.  

Раніше, видання 05366 писало: у школах заборонять продукти з високим рівнем солі, жиру та цукру. А також: хто та як переводитиме школи на змішану форму навчання та «Чи ізолюватимуть вчителів, якщо хтось із них захворіє на «COVID-19». 

Кременчуцька міська рада

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: