Новий антирекорд захворюваності: президент доручив посилити контроль за дотриманням карантину

За добу зафіксували 1489 випадків коронавірусу: 91 дитина, 72 медпрацівники. Госпіталізували 294 людини, 27 осіб померло, одужало 600 пацієнтів.

Найбільше хворих у Києві (200), Одеській (165), Львівській (154) та Харківській (134) областях.

За даними пресслужби Степанов буде наполягати на посиленні контролю за дотриманням карантинних правил.

Зазначимо, що в Полтавській області зареєстровано 491 випадок. За останню добу в Кременчуці виявили коронавірус в ще однієї особи — 23-річного хлопця, що мав контакт із хворим. Він перебуває на амбулаторному лікуванні.

Президент Зеленський через зростання кількості випадків захворювання на COVID-19 доручив Прем’єр-міністру терміново доповісти про результати комплексної оцінки готовності госпітальних баз.

За необхідності забезпечити лікарні та медиків усім необхідним: обладнанням, засобами індивідуального захисту. Уряд отримав доручення посилити контроль за дотриманням карантинних заходів та переглянути режим роботи контрольно-пропускних пунктів на в’їзді в Крим.

Щодо карти із зонами стався конфуз: 7 серпня вона оновилася й Харків опинився у «червоній» зоні, а Луцьк та Тернопіль у «помаранчевій» та «зеленій».

Однак у МОЗ говорять, що ця інформація недійсна.

«Офіційні дані щодо визначення рівня епідемічної безпеки поширення COVID-19 затверджуються лише за підсумками засідання державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій», — йдеться у повідомленні.

Наразі карта виглядає так:

Читайте також: Адаптивний карантин в Україні: інтерактивна карта зон з найбільшим рівнем захворюваності на COVID-19

Фото описове

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: