Новітній інкубатор для недоношених діток отримала Рівненська обласна дитяча лікарня (ФОТО)

Сьогодні Рівненська обласна дитяча лікарня отримала інкубатор для недоношених малюків, пульсоксиметри та засоби індивідуального захисту. Така дороговартісна допомога закордону в рамках співпраці проєкту «Безпека дітей та медичного персоналу в РОДЛ» з гуманітарної допомоги надійшла до нас із Польщі.

За словами першого заступника Рівненської ОДА Сергія Подоліна, така співпраця триває вже не перший рік. А так, як Рівненська обласна лікарня — це потужний заклад, сюди польські партнери і вирішили відправити чергову поставку дуже важливого обладнання, аби підтримати розвиток медицини на Рівненщині. Сума гуманітарного вантажу складає понад 900 тисяч гривень. 

Серед вантажу — окуляри, щитки, бахіли, халати, фартухи, два пульсоксиметри, також сучасний інкубатор (кювет) для виходжування новонароджених, вартістю 300 тисяч гривень.

Відтепер ще більше діток, які народилися передчасно, зможуть отримати оптимальні умови для розвитку. 

Адже це перший інкубатор такої моделі у цій лікарні. Сучасний і потужний, який має багато функцій. Тут є подвійні стінки, що імітують внутрішньоутробний стан для дитини. Також малюки матимуть можливість отримувати безперебійну циркуляцію зволоженого повітря», — зауважила завідуюча відділенням недоношених новонароджених дітей Катерина Макарчук.

Наразі у цьому відділенні з нестачею ваги перебуває 11 діток. У кожній палаті є по 4 інкубатори різного типу. Це і відкриті, і закриті. Однак найважливішу роль для недоношених новонароджених діток відіграють саме медсестри, які про них піклуються.

За словами головного лікарі дитячої обласної лікарні Віталія Бойка, раніше виходжування дітей з низькою масою тіла – тобто менше 1 кілограма, було чимось надзвичайним. Саме у цьому відділенні щорік виходжують близько 250 діток, які з’явились на світ передчасно. Їх лікують, доглядають, кормлять і виходжують. Постійно моніторять температуру тіла, тиск, серцебиття. А завдяки новітній техніці та колективу медпрофесіоналів — це робити буде в рази легше.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: