«Оберемо разом найкорисніші для Чернігова проєкти Бюджету участі», – Ярослав Куц

АКТУАЛЬНО

Нове міні-поле шириною 14 і довжиною 22 метрів– з міцною основою, штучним покриттям, посиленою огорожею і воротами з сіткою для гри в футбол і волейбол. Такий новий об’єкт благоустрою нещодавно повністю завершили зводити в мікрорайоні Олександрівка по вул. 1 Травня, поряд з будинками 191 і 193.

Цей проєкт – переможець Бюджету участі 2018 року. Минулого року через тривалий процес передачі землі в комунальну власність реалізацію проєкту відтермінували. Про те, щоб виконувати роботи в теплу пору року, та з проханням про перенесення будівництва поля на поточний рік звернулися вже й автори проєкту.

Нове поле вже стало місцем, що об’єднує дітей, підлітків і навіть дорослих зі всієї округи. Поряд новий житловий комплекс, в якому проживають тисячі молодих чернігівців. Тож вечорами пограти тут збираються більш як півсотні юних і дорослих спортсменів.

Ярослав Куц, начальник управління ЖКГ міської ради, зазначив:

– Владислав Атрошенко і очолювана ним виконавча влада міста докладають всіх зусиль, щоб таких спортивних і дитячих майданчиків ставало все більше в Чернігові. Адже завдяки цьому життя чернігівців стає комфортнішим. А ми, як управління ЖКГ, зі свого боку, постійно працюємо над виконанням завдань мера.

Цього тижня завершується голосування за новий Бюджет участі, який буде реалізовано 2021 року. Закликаю всіх небайдужих чернігівців долучитися й разом обрати найцікавіші та найкорисніші для Чернігова проєкти.

До кінця тижня проголосувати за 3 великі і 3 малі проєкти можна за посиланням — https://chernihiv.pb.org.ua/

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: