Очільник Житомирщини поспілкувався з новообраними головами ОТГ

ВЛАДА

Про це голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко розповів на своїй Фейсбук-сторінці.

«Мав важливу розмову з новообраними головами територіальних громад. Завдяки можливостям онлайн-формату поспілкувався з представниками майже 100 місцевих органів влади області. Наголосив, що зайвого часу на «розкачку» зараз немає. Потрібно братись до роботи та розв’язувати питання, від яких залежать життя людей.

Ситуаціяіззахворюваністюна COVID-19 вобластіпогіршуєтьсякожногодня. З 1 жовтняпосьогоднікількістьпідтвердженихвипадківзбільшиласяупонад 3 рази–з 6 допонад 19 тисяч. Длятого, щобвпоратися зі збільшенням кількості хворих медичним закладам області потрібна не лише державна підтримка, а й управлінські рішення на місцях», — зазначає Віталій Бунечко.

Серед пріоритетів, від яких залежатимуть людські життя очільник Житомирщини визначив наступне:

Завершенняперепрофілюваннялікареньвизначених під лікування хворих на коронавірус. Далі – забезпечення роботи тих медзакладів, які мають «ковідні» ліжка. Сьогодні – це понад 2 тисячі ліжок у 19 медзакладах Житомирщини. Заповненість цих ліжок зараз складає понад 65%.

Негайний перегляд керівниками лікарень, які підпорядковані місцевим органам влади, договорів на постачання обладнання для забезпечення хворих на коронавірус киснем. Зараз на рахунках медзакладів в цілому знаходиться 18 мільйонів гривень цільової державної субвенції. На жаль, не усі лікарні заздалегідь розпочали роботу по переобладнанню власних кисневих станцій. Тому зараз найбільш ефективним кроком для забезпечення хворих киснем є придбання кисневих концентраторів. На державному рівні запланована централізоване постачання обладнання вже найближчим часом, отже маємо невдовзі суттєво покращити рівень забезпеченості киснем в лікарнях області.

«Ще раз наголошую, ми не граємося в ігри, не ведемо політичних протистоянь, а працюємо, щоб рятувати життя жителів області та полегшити навантаження на медиків, які зараз опинилися на передовій протистояння епідемії. Маю надію, що кожен з учасників зустрічі розуміє ступінь відповідальності за свої дії, як керівника місцевих органів влади в умовах надзвичайної ситуації. Перш за все, перед жителями Житомирщини, не кажучи вже про дотримання вимог законодавства.

Працюємо разом – зупинимо епідемію та потім спрямуємо спільні зусилля на розв’язання економічних питань й розвиток Житомирщини»,- резюмував Віталій Бунечко.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: